Biesiady rodzinne i firmowe

    Nasza Karczma to idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie przyjaciół i kameralną kolację. Zapewniamy, że niepowtarzalny klimat tego miejsca w połączeniu z doskonałą tradycyjną kuchnią na długo pozostaną w Państwa pamięci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze przyjęć. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne, uroczystość z okazji imienin i urodzin a także uroczysty domowy obiad z okazji I Komunii Świętej i Chrzcin Waszego dziecka.

    Zapraszamy także do organizacji spotkań firmowych w swojskim klimacie. Biesiadna muzyka i suto zastawione stoły na pewno przypadną do gustu każdemu kto lubi dobrą zabawę w folkowym klimacie.

    Nasza kuchnia oparta jest na świeżych, ekologicznych produktach a Nasz Szef Kuchni i profesjonalny zespół każdego dnia dbają o komfort i pełną satysfakcję z pobytu w Karczmie Piastów. Zachęcamy do kontaktu w sprawie oferty. Każdy klient może u Nas liczyć na indywidualne podejście i dopasowanie oferty do jego potrzeb, wymagań i możliwości.